BAYMAK, BAYMAK ÜRÜNLERİ, KOMBİ, BAYMAK TAMİR, DOĞALGAZ, SERVİS, BES, BAYMAK BAYİLERİ, HİZMET, BAYMAK İLETİŞİM, ISITMA ÜRÜNLERİ, SOĞUTMA ÜRÜNLERİ, SU ISITICILARI, YENİLEBİLİR ENERJİ SİSTEMLERİ, SU TEKNOLOJİLERİ

Haberler

#

20.07.2016

Hollanda’nın en iyi kombi teknolojisi: Baymak idee

Hollanda’nın en iyi kombi teknolojisi: Baymak idee

Hollanda’da tüketicilerin en beğendiği kombi teknolojisi, Baymak idee  ile Türkiye’de… Baymak idee’de kullanılan üstün teknoloji, Hollanda’da bağımsız Tüketiciler Birliği tarafından 6 bin kişinin katılımıyla gerçekleştirilen değerlendirme sonucunda yüksek enerji tasarrufu, yüksek güvenilirlik, ultra hafif ve kompakt ölçüleriyle en yüksek derecelendirme notunu alarak birincilik ödülünü kazandı.

Isıtma ve soğutma sistemlerinde Avrupa teknolojisini Türkiye’ye taşıyan Baymak’ın, Hollanda'da geliştirilen ve Türkiye için uyumlu hale getirilen idee kombi modeli üstün teknolojisi ile Hollanda Tüketiciler Birliği tarafından birincilikle ödüllendirildi.

Hollanda’da bağımsız Tüketiciler Birliği’nin 6 bin tüketicinin tecrübelerinden yola çıkarak yaptığı anket sonuçlarına göre idee, sahip olduğu teknoloji ile bir çok kategoride en yüksek değerlendirme notunu alarak rakiplerinden sıyrıldı. idee, ısıtma ve sıcak su üretiminde enerji verimliliği, sıcak su konforu, elektrik enerjisi kullanımı gibi 8 farklı kategoride, değerlendirmeye alınan 17  rakibini geride bırakarak ortalamada 8,4 ile en yüksek derecelendirme puanının sahibi oldu.

Alışılan standardın üzerinde özelliklere sahip idee, Premix yoğuşmalı kombide yeni bir dönemi başlatıyor. Sadece 26kg ve 54 cm yüksekliğiyle ultra kompakt yapıya sahip Baymak idee, maksimum güçte dahi koruduğu sessizliğinin yanı sıra nakliyesinden montajına kolaylık sağlıyor.

Avrupa teknolojisini yenilikçi ürünleri ile Türkiye’ye taşıyan Baymak idee kombiler,  tüm Baymak bayileri ve Orange Store mağazalarında satışa sunuluyor.